Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

Polecam!

 

Chcesz w przyszłości pracować przy budowie bezpiecznych dróg i funkcjonalnych budynków? Ciągnie Cię do przedmiotów ścisłych i jednocześnie lubisz pracę zespołową? Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda praca w branży budowlanej i jak ją zdobyć?
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #ZawodowyStream, podczas którego poznasz specyfikę pracy Inżyniera Budowy! 🏗️ 🏢 🛣️
Podczas streamu dowiesz się m. in.:
🏗 jak wygląda praca w dużej firmie budowlanej i czy to perspektywiczny kierunek rozwoju;
🏗 co trzeba umieć i jakie szkoły ukończyć, aby zostać inżynierem budowy;
🏗 jakie są główne wyzwania w pracy inżyniera budowy;
🏗 jak radzą sobie kobiety w branży uznawanej za typowo męską;
🏗 w jaki sposób branża budowlana wykorzystuje nowoczesne technologie.
Przyjdź i dowiedz się, czy praca w branży budowlanej to coś dla Ciebie! 👀

Nasi goście:
👷‍♀️ Dominika Szponar – absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Budownictwo, Inżynier Budowy w STRABAG od dwóch lat. Na studiach skupiła się na specjalizacji z konstrukcji budowlanych, jednak w trakcie praktyk odnalazła się przy budowie dróg i tu została do dziś. Dzięki wsparciu swojego zespołu, może się stale rozwijać przy nowych tematach. W pracy najważniejsza jest dla niej satysfakcja z każdego kolejnego etapu robót i oczywiście efekt finalny.
👷‍♀️ Katarzyna Chuda-Ciechanowska – absolwentka SGGW i SGH. Z wykształcenia magister inżynier kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w Leśnictwie. Szybko się przebranżowiła i dzięki temu od wielu lat działa w obszarze HR w dużych firmach budowlanych. W STRABAG odpowiada za procesy szkoleniowe, rozwojowe i wizerunkowe. Dba o współpracę ze szkołami i uczelniami i rozwój pracowników budowlanych. Prywatnie fanka pływania i seriali. Dewiza życiowa – nie ma rzeczy niemożliwych
Wywiad poprowadzi Klaudia Stano z Mapy Karier.
Podczas streamingu możesz zadać swoje pytanie! Zgłoś je już teraz lub w trakcie streamu tutaj: https://www.menti.com/uje65buopq
Zasubskrybuj kanał Zawodowy Stream (youtube.com/ZawodowyStream) i włącz powiadomienia. Znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany? Przekaż link do wydarzenia: https://youtu.be/kHLdNd-dhKM
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem.
Jeżeli masz pytania lub uwagi, z chęcią na nie odpowiemy. Napisz do nas: kontakt@mapakarier.org.
Organizatorem spotkania jest fundacja Katalyst Education (https://katalysteducation.org), twórca bezpłatnej strony internetowej www.mapakarier.org, prezentującej informacje o kilkuset ścieżkach

Spotkanie odbędzie się tutaj: https://youtu.be/kHLdNd-dhKM

Zadaj pytanie gościom: https://www.menti.com/uje65buopq

 

Created by TMPSC