Szkoła Podstawowa w Radzewie

Rok szkolny 2022-2023

Zajęcia nieodpłatne dla uczniów

  1. Chór „Janutki”, spotkania w czwartki 15.00-16.30 – nauczyciel prowadzący zajęcia – Jadwiga Niemier
  2. Kółko fotograficzno-filmowe Laboratorium Przyszłości kierowane jest dla zainteresowanych uczniów klas IV-VII i spotykamy się zazwyczaj w poniedziałki, środy i piątki od 14.00 – 15.00, ale często nagrywamy również w ramach godzin lekcyjnych oraz w weekendy. Nauczyciele prowadzący – Rafał Węglarz i Karol Niemier.Dodatkowo w ramach UKS Radzevia Radzewo:
    Poniedziałek i piątek – badminton dla klas III-VIII
    Wtorek i czwartek – unihokej chłopców klas IV-VI
  3. Kółko przyrodnicze
    uczniowie klasy 6b.Czwartek 14:00- 2h. Lub w terminie umówionym z uczniami (np soboty w kórnickim arboretum)
    nauczyciel prowadzący – Aneta Starosta
  4. Zajęcia sportowe w ramach SKS nauczyciel prowadzący zajęcia – Anna Szmydt i Karol Niemier

Zajęcia płatne dla uczniów

1. Hajdasz – zajęcia sportowo-taneczne piątki 15.45

Rok szkolny 2018/2019

 

Zajęcia dodatkowe realizowane przez zewnętrzne firmy:

 

 

Rok szkolny 2017/2018

 

Zajęcia dodatkowe realizowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej w Radzewie:

Janek – redagowanie czasopisma Iwona Krzyżaniak środa 7.15

 

SKS

 

Karol Niemier

 

poniedziałek

wtorek

7.00-8.00

13.00-14.00

Badminton Karol Niemier sobota 10.00-12.00

ustalane na bieżąco z prowadzącym

(K. Niemier)

 

 

Unihokej- grupa starsza, poziom zaawansowany – w ramach działającego przy szkole UKS Radzevia Radzewo  K. Niemier Wtorki

czwartki

16:30-18:00

18:00-19:00

 

 Łucznictwo – w ramach działającej przy szkole sekcji łuczniczej Stowarzyszenia UKS – Jedynka Kórnik   K. Niemier  – w sezonie zimowym na sali/korytarzu

 

środy

piątki

 

 

 

17:30-19:00

20:00-21:30

Gimnastyka korekcyjna  K. Niemier kl. I-IV czwartki 12:50-13:35

 

Kółko taneczne Paulina Kaźmierczak czwartek 14.00-14.45

 

Kółko flażoletowe Danuta Przybył czwartek 13.00-13.45

 

Kółko przyrodniczo-turystyczne Lidia Laszewicz wtorek 7.30-8.15

 

Kółko historyczne Robert Steinitz piątek 7.15-8.00

 

Zajęcia dodatkowe realizowane przez zewnętrzne firmy:

 

 

 

Created by TMPSC