Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

Poszukując ciekawych rozwiązań w nauczaniu biologii zaproponowaliśmy naszym uczniom udział w warsztatach praktycznych z anatomii i fizjologii ssaków. Zajęcia prowadzone były przez profesjonalistów z firmy IQuest. Uczniowie wysłuchali wykładów dotyczących budowy i funkcjonowania oka oraz serca. Po „dawce teorii” przystąpili do ćwiczeń praktycznych. Przy użyciu skalpeli, nożyczek i wszystkiego co niezbędne, samodzielnie wykonywali sekcje naturalnych organów pochodzenia zwierzęcego.
Zapewne dla wielu ośmioklasistów udział w ćwiczeniach był również podpowiedzią w podejmowaniu decyzji wyboru przyszłej szkoły, przyszłego zawodu.

Aneta Starosta

   

Created by TMPSC