🥋 Doświadczona i utalentowana kadra trenerska – mistrzowie Polski, Europy i Świata w stylowym karate Shotokan
🔥W klubie trenują aktualni medaliści Mistrzostw Świata WUKF Floryda 2022
✅ Nasze zajęcia nie mają ograniczeń wiekowych, zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną.
➡️ Trening karate (korekta podstawowych wad postawy, poprawa koordynacji, siły, szybkości oraz wytrzymałości).
➡️ Poprawa koncentracji, ćwiczenie pamięci, pokonywanie nieśmiałości.
➡️Trening daje możliwość rozładowania negatywnego napięcia wynikającego ze stresu jaki przeżywamy w szkole, pracy i życiu osobistym.
➡️Różnorodność technik karate oraz metod treningowych powoduje, że trening sam w sobie zawsze jest ciekawy.
➡️ Udział w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach karate.
➡️Seminaria, zgrupowania z najlepszymi szkoleniowcami na Świecie.
➡️ Letnie obozy sportowo-wypoczynkowe.
👉Skontaktuj się z nami w celu udzielenia
szczegółowych informacji.
Zapisy na zajęcia karate trwają cały rok. Dołączyć do nas można przychodząc na trening.
🟢Szkoła Podstawowa im. Jana Wójkiewicza w Radzewie- zebranie organizacyjne już wkrótce!
💡Ruszamy już od września!