Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

Czytanie wrażeniowe – spotkanie klasy 1a, 1b, 4 z Panią Małgorzatą Swędrowską 4 lutego w piątek.

Czytanie wrażeniowe jest spotkaniem dziecka z książką za sprawą pośrednika, najczęściej dorosłego, który czyta wraz z dzieckiem wybrany tekst literacki. I ważne, by podkreślić, że czyta razem z dzieckiem, niezależnie od tego, czy młody człowiek nabył umiejętność rozpoznawania liter i zrozumienia sensów zdań. Czytanie wrażeniowe jest relacją, jaka pojawia się między ludźmi, którzy pochylają się nad danym wierszem czy opowiadaniem. Pani Małgorzata w związku z powyższym zaprezentowała nam naprawdę ciekawe książki, takie które czyta się tylko w absolutnej ciemności i takie do których nie trzeba znać żadnego języka i takie na cal małe… Wszystko to było niezwykłe. Naprawdę wywarło ogromne wrażenie… C.D.N. dla klas 2 i 3 w niedalekiej przyszłości.

 

 

 

 

 

 

 

Created by TMPSC