W dniach 09-13  czerwca  2021.r w Dąbkach odbywały się Mistrzostwa Polski w warcabach 100- polowych.

Czterech uczniów naszej szkoły dzielnie walczyło o jak najwyższą lokatę – Tymoteusz i Aleksander Zawitaj oraz Tymoteusz i Samuel Kątni .
Rozegrano turnieje klasyczne , w grze aktywnej oraz w grze błyskawicznej.
Rywalizacja była bardzo trudna i zacięta. Spotkało się mnóstwo najlepszych warcabistów z całego kraju i rozegrano wiele wyczerpujących rund .
Tymoteusz Zawitaj został Mistrzem Polski w warcabach 100 polowych w grze aktywnej. Pozostali zawodnicy zdobyli: Aleksander Zawitaj  miejsce 6 , Tymoteusz Kątny: miejsce 12 i Samuel Katny: miejsce 5
W grze klasycznej : Tymoteusz  Zawitaj 6 miejsce, Tymoteusz  Kątny 8 miejsce, Aleksander  Zawitaj 10 miejsce , Samuel  Kątny 7 miejsce.
W grze błyskawicznej: Aleksander  Zawitaj 5 miejsce, Tymoteusz  Zawitaj  10 miejsce ,Tymoteusz  Kątny 16 miejsce, a Samuel  Kątny 7 miejsce

Nadmieniamy, że Tymoteusz i Aleksander Zawitaj oraz Tymoteusz Kątny rywalizowali w kategorii do lat 13, a Samuel Kątny w kategorii do lat 16 .

Jesteśmy bardzo dumni z naszych Uczniów . Gratulujemy warcabistom  i ich Rodzicom.

W imieniu całej społeczności szkolnej bardzo serdecznie dziękuje Panom, którzy pomogli w złożeniu i rozłożeniu garażu – magazynu. Była to pomoc bezinteresowna,  wykonana w sobotę ,  w swoim prywatnym czasie. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJEMY!!!

Dodatkowe, specjalne  podziękowanie dla p. A. Zielińskiego za przechowanie przyczepy z garażem – magazynem .