Drodzy Uczniowie , Szanowni Państwo!!!

Bez uczniów i nauczycieli w szkole jest pusto i cicho – czekamy!!! Brakuje Was wszystkich !!!. Mury szkoły usychają z tęsknoty!!!

Od poniedziałku 17 maja 2021r. wracamy do szkoły w systemie hybrydowym (dotyczy klas IV-VIII) tzn. część zajęć będzie się odbywała  stacjonarnie, a część zajęć zdalnie. Plan zajęć  został wysłany wszystkim uczniom i rodzicom w wiadomościach przez Librusa oraz znajduje się na stronie internetowej szkoły.

Rzeczywistości, która była przed pandemią już nie ma, dlatego powrót do szkoły w takim samym systemie niestety już nie jest możliwy. Najważniejsze jest teraz życie i zdrowie, przypomnienie sobie zasad wspólnego bycia, spotkań , wspólnego spędzania czasu, budowanie na nowo relacji.

Zwracajmy szczególną uwagę na przestrzeganie zasad związanych z zagrożeniem Covid 19. –DDM- (dezynfekcja, dystans, maseczki).

Prosimy bardzo, aby każdy z radością przekraczał próg szkoły, by przekazywał dobrą energię oraz zarażał uśmiechem.

Czekamy na Was w szkole!!!