Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom uczniów klas 7 i 8, którzy stoją przed jedną z ważniejszych decyzji w swoim dotychczasowym życiu, Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego już po raz trzeci organizują NOC ZAWODOWCÓW, która została objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka.

Tegoroczna edycja odbędzie się ON-LINE.

W imieniu swoim, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz wszystkich Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile, serdecznie zapraszam młodzież, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w Nocy Zawodowców 2020 Edycja 3.0 „Wielkopolska w sieci zawodów” – tym razem wirtualnie. Będzie się działo.

Startujemy on-line w piątek 2 października 2020 roku o godzinie 17:00

ze strony: https://noczawodowcow.pl