Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

SZANOWNI PAŃSTWO
W tym roku szkolnym szkoła nie będzie zajmowała się ubezpieczeniem dzieci. Każdy rodzic może ubezpieczyć swoje dziecko indywidualnie za pośrednictwem strony internetowej. Jest to bardzo wygodna i bezpieczna opcja. Strona jest bardzo przejrzysta, a wykupienie polisy bezproblemowe. Rodzic/opiekun prawny sam wybiera najkorzystniejszą według niego opcję ubezpieczenia dziecka. W załączeniu ( W WIADOMOŚCIACH DO RODZICÓW -ważny kod dostępu )podajemy ofertę indywidualnego ubezpieczenia Następstw Niebezpiecznych Wypadków proponowaną przez T.U.UNIQA „Bezpieczne dziecko 2020/2021” Ubezpieczenie to ma bardzo dobry zakres, a szczególną uwagę przykuwa mocno rozbudowana tabela urazów oraz uszczerbków powstałych wskutek nieszczęśliwego wypadku. Nowością dostosowaną do aktualnej sytuacji, jest objęcie ochroną ubezpieczeniową pobytu dziecka w szpitalu, leczenie CORVID-19 .
Prosimy o zapoznanie się z ofertą indywidualnego ubezpieczenia.
Z poważaniem
K.Kiełpińska
P.S.
Dziękuję bardzo nowej Radzie Rodziców za wybór ubezpieczyciela.

’Dbajmy o siebie”

Wszelkie niezbędne ulotki/informacje dotyczące ubezpieczenia znajdują się w zakładce:

https://szkolaradzewo.pl/ubezpieczenia-dzieci/

Created by TMPSC