Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

Szanowni Rodzice / Opiekunowie , drodzy Uczniowie

 1.MEN i GIS skierowali specjalny list do rodziców, w którym zachęcają Państwa do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół. ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Szczegółowe informacje.

  1. List Ministra Edukacji Narodowej do rodziców, uczniów i nauczycieli na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

3. W tym roku szkolnym ze względu na reżim sanitarny do szkoły bezpłatnie dowożone będą dzieci, które zgodnie z ,,Ustawą o systemie oświaty” mają do tego prawo. Są to dzieci z klas 0 – IV, dla których odległość z domu do szkoły przekracza 3 km oraz dzieci z klas V – VIII, dla których odległość z domu do szkoły przekracza 4 km. Dzieci te otrzymają identyfikatory, które będą wydawane 01. września 2020r. przez wychowawców w sekretariacie szkoły.

4. Naukę 01. września  2020r. zaczynamy w formie stacjonarnej. Prosimy jednak o przygotowanie sprzętu komputerowego (komputer, kamerka, głośniki).

Created by TMPSC