Pobierz obrazki

Drodzy Rodzice!

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych Najmłodszych Widzów coś specjalnego! Już w najbliższą sobotę zapraszamy na premierę bajki-samograjki Jana Brzechwy „Jaś i Małgosia”.

Spektakl będzie dostępny bezpłatnie od 30 maja do 3 czerwca na kanale YouTube Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Jest to pierwsza tego typu produkcja Teatru Muzycznego w Poznaniu! Jeśli Wam się spodoba – mamy w planach jeszcze kilka podobnych.

Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie specjalny program z krzyżówkami, wykreślankami, kolorowankami oraz memory do wycięcia i naklejania na tekturkę. Program będzie można pobrać ze strony internetowej Teatru już od piątku, 29 maja.

Pięknego świętowania!

Jak co roku Dzień Dziecka przygotowaliśmy we współpracy z firmą UWI Inwestycje S.A. Dziękujemy za wsparcie!

Pobierz obrazki
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Wiadomość wysłana przez:TEATR MUZYCZNY W POZNANIU
Niezłomnych 1e, 61-894, Poznań, Polska