Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Szanowni Rodzice.

W związku z ograniczeniami, jakie nakłada nas ochrona przed rozprzestrzenianiem się epidemii COVID-19 wprowadzamy następujące zasady dostarczania druków wniosków i zgłoszeń do szkoły na nowy rok szkolny.

W przedsionku, przy drzwiach frontowych szkoły, w godzinach pracy placówki, znajduje się skrzynka, do której można wrzucać korespondencję związaną z rekrutacją do szkoły na rok szkolny 2020/2021 (druki wniosków, zgłoszeń). Można również zeskanować wydrukowany i podpisany wniosek i przesłać go na maila szkoły sp_radzewo@op.pl. W tym przypadku proszę zadbać, aby skan był czytelny i widoczne były podpisy rodziców.

Dostępne są również do pobrania puste formularze druków, w sytuacji, gdy rodzic nie ma możliwości zgłoszenia dziecka przez internet.

W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy sp_radzewo@op.pl, lub tel. kom. 790 775 012 czynny w czasie pracy szkoły (pon. – pt. od 7.00 – 15.00).

Agnieszka Pawlak – sekretarz szkoły

Created by TMPSC