Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

W listopadzie i grudniu 2018 r. odbyły się w naszej szkole  rozgrywki w „ Rummikuba”.   Zgłosiło się 23  uczniów klas II-VIII. Rozegrano 5 rund. Do ścisłego  finału zakwalifikowali się : Szymon Hanelik kl. VII – zdobył pierwsze miejsce, Anastazja Pawlak kl. IV b – zdobyła drugie miejsce, Łukasz Hanelik kl. V –zdobył trzecie miejsce i Samuel Kątny kl. VI zdobył czwarte miejsce.

Będą oni reprezentowali szkołę w dalszych rozgrywkach. Najmłodszą uczestniczką była Łucja Wiśniewska kl. II b. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zaangażowania, wyników oraz życzymy sukcesów  w grach planszowych .

Krystyna Kiełpińska- organizator

 

Created by TMPSC