Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

XVIII FESTYN W SZKOLE PODSTAWOWEJ W RADZEWIE

            09 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Radzewie odbył się osiemnasty festyn szkolny.  Piękna pogoda i duża ilość atrakcji sprawiły, że teren szkoły zapełnił się tłumem gości. Imprezę otworzyła Pani Dyrektor – Krystyna Kiełpińska, zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. Na każdego uczestnika czekało mnóstwo atrakcji. Zaczęło się od pokazu szkolnych talentów. Wszyscy mogli podziwiać występy grupy tanecznej „Hajdasz”, grę na perkusji jednego z uczniów oraz talenty wokalne i teatralne.

             Dzieci najbardziej cieszyły się z dmuchanych zamków, natomiast dorośli odpoczywali przy grillu, zajadając kiełbasę lub chleb ze smalcem i ogórkiem. Pyszne ciasta i kawę oferowała szkolna kawiarenka. Każdy uczestnik festynu mógł wziąć udział w licznych konkurencjach sportowych i zrobić zakupy na pchlim targu. Wielką frajdę sprawiły bańki mydlane oraz stoisko z konkurencją zręcznościową, prowadzone przez naszych uczniów. Na zakończenie, na terenie szkoły pojawili się strażacy, którzy ochłodzili wszystkich wodą prosto z węża. Wśród gości rozlosowano atrakcyjne nagrody, min. trzy rowery.

            Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i pomoc w organizacji festynu. Mamy nadzieję, że za rok będzie równie wspaniała atmosfera. Serdecznie zapraszamy!

Created by TMPSC