Diaporama w SP Radzewo

Dnia 13 kwietnia 2018r w naszej szkole odbyło się spotkanie z panami Elizeuszem i Pawłem Cieślikami artystami ze Związku Polskich Fotografów Przyrody, którzy uczniom klas IV-VII przybliżyli tajniki fotografii artystycznej. Przedstawili diaporamy znanych fotografików ( Ilona Kobylińska- Konieczna- „Motyli zawrót głowy”, Arkadiusz Szpulak –„Bo to nasza Polska właśnie” i Karol Grabski- „Trzciny mają oczy”) , a także zachęcali do udziału w pracach kółka fotograficznego w Kórniku. Osoby najaktywniejsze na spotkaniu i zainteresowanie fotografią otrzymały upominki – albumy . Jesteśmy przekonani, że przez takie spotkania mogą ujawnić się ukryte talenty.  Jeżeli takowe się ujawnią życzymy wielu sukcesów młodym fotografikom.