MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY KÓRNIK W RUMMKIKUB

Dnia 14 marca 2018r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Wróbel kl. V, Gabriela Trawa kl. IV, Klaudia Rumińska kl. IV i Łukasz Hanelik kl. IV brali udział w rozgrywkach, które się odbywały w SP nr 1 w Kórniku.
Startowało 16 uczniowie z 4 szkół naszej gminy – Kórnika, Bnina, Kamionek i Radzewa.

AIKIDO W SP RADZEWO

Chętni uczniowie naszej szkoły ćwiczą swoją tężyznę fizyczną uczestnicząc w zajęciach aikido prowadzonych przez pana Piotra Witonia. Wyrabiają sprawność fizyczną oraz zdają egzaminy na wyższe stopnie , niektórzy mają białe , inni żółte, a niektórzy pomarańczowe pasy. Świadczy to o tym  na jakim są poziomie. Dzieci chętnie biorą udział w zajęciach  i jest to dla nich miła forma spędzania wolnego czasu. Oto krótka fotorelacja.

Szanowni Państwo!

W dniu 20.03.2018 obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA JAMY USTNEJ.  W tym dniu nasze dzieci uczęszczające do Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego – klasy „0” – uczestniczyć będą w spotkaniu na temat prawidłowego szczotkowania zębów oraz dbałości o higienę jamy ustnej. Akcja odbywa się pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego, Kuratorium Oświaty i Wielkopolskiego Oddziału  Wojewódzkiego NFZ.

Magdalena Mikulska (pielęgniarka szkolna)