Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

Projekt „Bezkrwawe boisko dla dzieci, czyli bezpieczny sport w Radzewie”
w ramach konsultacji społecznych
„Budżet Obywatelski Miasta i Gminy Kórnik 2017”

znalazł swój finał.

12 grudnia wtorek o godz. 9:00 w naszej szkole miała miejsce niezwykła uroczystość oddania do użytku nowego boiska szkolnego. Spełnione zostało kolejne marzenie dzieci szkoły podstawowej w Radzewie. Od tego dnia można grać na bezpiecznym i wpełni profesjonalnym boisku szkolnym. W uroczystości uczestniczyły Vipy z naszej gminy na czele z burmistrzem miasta Kórnik Jerzym Lechnerowskim. W bramce nowego boiska dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi oddając oficjalnie obiekt do użytku szkolnego. Został on poświęcony przez księdza Franciszka Sikorę. Zakończeniem uroczystości były rzuty karne piłką ręczną w których uczestniczyli zaproszeni goście, nauczyciele i inni.

 

    

Created by TMPSC