2 Queest Kamionki

Drużyna w składzie: Martyna Ratajczak, Anastazja Kozajda, Anastazja Pawlak, Łucja Krzywda, Ewa Kowalczyk,

Stanisław Karolczak, Bartosz Pentek, Julia Kazyaka, Tymoteusz Zawitaj, Aleksander Zawitaj oraz

opiekunowie: Paulina Kaźmierczak, Kowalczyk Agnieszka wyruszyła

dnia 28 września na grę terenową do leśniczówki w Łęknie koło Zaniemyśla.

Atrakcji było co nie miara. Dzieci miały za zadanie zdobyć 5 punktów na wyznaczonym szlaku.

Dzięki leśnikom miały możliwość poznania i głaskania dwóch rodzajów sów :płomykówki i puchacza oraz bobra.

Ponadto mogły zagrać na różnych akcesoriach wydających dźwięki podobne do zwierząt,

robiły ślady łap na piasku i rozpoznawały gatunki. Za zadanie również było rozpoznać gatunki drzew, grzybów.

Dzieci miały także możliwość zobaczenia pomnika przyrody w postaci bardzo dużego dębu.

Najlepszą atrakcją było szukanie skarbu, czyli jak się okazało stopera z kompasem.

Na drużynę czekał także pyszny poczęstunek oraz dyplomy. Wszyscy byli bardzo zachwyceni.

Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli możliwość uczestniczenia w takich zabawach.

P. Kaźmierczak