Szkoła Podstawowa w Radzewie

Godło Orła Białego

Szkoła Podstawowa w Radzewie, ul. Dworzyskowa 3, 62-035 Radzewo

        tel. 61 8170 310, email: sekretariat@szkolaradzewo.pl

Zakończenie majowego maratonu Konkursów z Języka Angielskiego w gminie Kórnik

 

Ostatnio wielka mobilizacja uczniów w podejmowaniu rywalizacji w konkursach z języka angielskiego. Wypadliśmy wspaniale. Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie, determinację i wolę walki, a przede wszystkim za sumienną codzienną pracę. Dziękuję rodzicom za okazaną pomoc, można było zawsze na nich polegać.

Oto nasze osiągnięcia:

  • II miejsce dla Amelii Konarskiej i Filipa Marcinkowskiego w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego THIS IS ME AND… TRAVELING w kategorii klas I-III – 24.05.2017
  • II miejsce dla Leny Flieger, Emilii Fiedorczyk i Dawida Słotwińskiego w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego THIS IS ME AND… TRAVELING w kategorii klas IV-VI -24.05.2017
  • Wyróżnienia dla Amelii Konarskiej i Filipa Marcinkowskiego w III Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej w kategorii klas I-III – 18.05.2017
  • II miejsce dla Zosi Gradkowskiej w II Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej ‘Let’s sing’ w kategorii klas I-III. Pięknie reprezentowała nas uczennica trzeciej klasy Nadia Jańczak, która „otarła się” o medal – 28.04.2017

Created by TMPSC