Szkoła Podstawowa w Radzewie

Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej w roku szkolnym 2020/2021

  1. Krystyna Kiełpińska – dyrektor szkoły – logopedia, wychowanie do życia w rodzinie
  2. Aneta Starosta – wicedyrektor szkoły – biologia, chemia
  3. Agnieszka Byczyńska – fizyka
  4. Joanna Fiedorczyk – język angielski, technika
  5. Natalia Leśniewicz-Gradkowska – język niemiecki
  6. Maria Mąderek – przyroda, geografia
  7. Rafał Węglarz – wychowawca klasa VII, wychowanie fizyczne
  8. Anna Szmydt – wychowawca klasa VI a, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  9. Agnieszka Michurska – wychowawca klasa VI b, język polski
  10. Kinga Forszpaniak – wychowawca klasa VIII, język polski
  11. Beata Karolczak – wychowawca klasy V, matematyka, informatyka
  12. Waldemar Wlazły – wychowawca klasy IV, matematyka, informatyka
  13. Jacek Miłański – biblioteka, świetlica, historia
  14. Robert Steinitz – historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
  15. Jadwiga Niemier – muzyka
  16. Magdalena Forszpaniak – świetlica, religia
  17. Gabriela Zakrzewska – religia, świetlica
  18. Anna Langa (s. Anna Maria) – religia
  19. Teresa Pietrala – język angielski
  20. Małgorzata Pawlaczyk – wychowawca klasy I a, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
  21. Katarzyna Ostrowska – wychowawca klasy I b, edukacja wczesnoszkolna
  22. Danuta Przybył – wychowawca klasy II a, edukacja wczesnoszkolna, plastyka
  23. Paulina Kaźmierczak – wychowawca klasy II b, edukacja wczesnoszkolna, logopedia, doradztwo zawodowe
  24. Anna Szpilka – wychowawca klasy III, edukacja wczesnoszkolna
  25. Anna Pawlak – pedagog szkolny, terapia pedagogiczna
  26. Iwona Zięty – nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
  27. Sonia Frąckowiak-Teper – psycholog szkolny, świetlica
  28. Katarzyna Szymankiewicz – wychowawca klasy 0
  29. Daria Pietrzykowska-Korbik – język angielski

Pracownicy administracji

  1. Agnieszka Pawlak – sekretarz szkoły
  2. Jolanta Siejak – księgowa szkoły

Pracownicy obsługi

  1. Monika Banecka
  2. Ryszard Gubański
  3. Daria Wójkiewicz
  4. Anna Wachowiak
  5. Jolanta Walczak
  6. Iwona Szulda

 

Nauczyciele uczący w Punkcie Przedszkolnym w Radzewie

  1. Renata Rakoniewska – wychowawca grupy
  2. Agata Niemier – wychowawca grupy
  3. Małgorzata Pawlaczyk – terapia pedagogiczna
  4. Krystyna Kiełpińska – logopedia
  5. Teresa Pietrala – język angielski
  6. Anna Langa – religia

Pracownicy administracji i obsługi

  1. Jolanta Siejak – księgowa
  2. Iwona Szulda – pomoc nauczyciela

Nauczyciele uczący w szkole podstawowej w roku szkolnym 2018/2019

  1. Krystyna Kiełpińska – dyrektor szkoły, logopedia, wychowanie do życia w rodzinie
  2. Małgorzata Pawlaczyk – wicedyrektor, wychowawca kl. II a, edukacja wczesnoszkolna
  3. Agnieszka Byczyńska – biologia, fizyka, chemia, geografia
  4. Anna Langa – religia
  5. Karol Niemier – wychowawca kl. V, wychowanie fizyczne, zajęcia szachowe
  6. Robert Steinitz – historia, edukacja dla bezpieczeństwa
  7. Jacek Miłański – biblioteka, świetlica, historia, wiedza o społeczeństwie
  8. Joanna Fiedorczyk – wychowawca kl. VII, język angielski, technika
  9. Jadwiga Niemier – muzyka
  10. Lidia Laszewicz – przyroda, geografia
  11. Danuta Przybył – wychowawca kl. III, plastyka, edukacja wczesnoszkolna
  12. Agnieszka Michurska – wychowawstwo kl. IV b, język polski
  13. Marzena Gracz-Gołojuch – wychowawca kl. VI, język polski
  14. Beata Karolczak – matematyka, zajęcia komputerowe
  15. Dominika Kątna – język niemiecki
  16. Teresa Pietrala – język angielski
  17. Waldemar Wlazły – wychowawca kl. VIII, matematyka, zaj.komputerowe
  18. Anna Szmydt – wychowawca kl. IV a, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  19. Anna Szpilka – wychowawca kl. I,, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
  20. Katarzyna Ostrowska – wychowawca kl. II b, edukacja wczesnoszkolna
  21. Paulina Kaźmierczak – wychowawca kl. 0 b, logopedia, doradztwo zawodowe
  22. Magdalena Forszpaniak – świetlica
  23. Katarzyna Szymankiewicz – wychowawca kl. 0 a
  24. Milena Werner – psycholog szkolny
  25. Anna Nowak – pedagog szkolny
  26. Joanna Sarbak – religia

Nauczyciele uczący w punkcie przedszkolnym w roku szkolnym 2018/2019

  1. Renata Rakoniewska – wychowawca grupy
  2. Teresa Pietrala – język angielski
  3. Krystyna Kiełpińska – logopedia
  4. Małgorzata Pawlaczyk – terapia pedagogiczna

Rok szkolny 2017/2018
Szkoła Podstawowa
Dyrektor Szkoły Podstawowej oraz Punktu Przedszkolnego w Radzewie, logopeda
mgr Krystyna Kiełpińska
Wicedyrektor szkoły
mgr Małgorzata Pawlaczyk – nauczyciel edukacji elementarnej oraz wychowawca klasy Ia
Nauczyciele
1. mgr Joanna Fiedorczyk – nauczyciel języka angielskiego, techniki oraz wychowawca klasy VI
2. mgr Elżbieta Gajewska – pedagog szkolny oraz terapeuta pedagogiczny
3. mgr Barbara Ciołek (s. Judyta) – nauczyciel religii
4. mgr Iwona Krzyżaniak – nauczyciel języka polskiego oraz wychowawca klasy V
5. mgr Lidia Laszewicz – nauczyciel przyrody i geografii
6. mgr Karol Niemier – nauczyciel wychowania fizycznego oraz wychowawca klasy IV
7. mgr Katarzyna Ostrowska – nauczyciel edukacji elementarnej oraz wychowawca klasy Ib
8. mgr Danuta Przybył – nauczyciel edukacji elementarnej, muzyki, plastyki oraz wychowawca klasy II
9. mgr Lech Stencel – nauczyciel religii
10. mgr Katarzyna Szymankiewicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz wychowawca klasy „0”
11. mgr Anna Szpilka – nauczyciel edukacji elementarnej, terapeuta pedagogiczny oraz wychowawca klasy IIIa
12. mgr Paulina Kaźmierczak – nauczyciel edukacji elementarnej, logopeda oraz wychowawca klasy IIIb
13. mgr Magdalena Forszpaniak – wychowawca świetlicy szkolnej
14. mgr Jacek Miłański – nauczyciel bibliotekarz oraz wychowawca świetlicy szkolnej
15. mgr Waldemar Wlazły – nauczyciel matematyki, informatyki oraz wychowawca klasy VII
16. mgr Robert Steinitz – nauczyciel historii
17. mgr Dominika Kątna – nauczyciel języka niemieckiego
18. dr Agnieszka Byczyńska – nauczyciel biologii, chemii i fizyki
19. mgr Milena Werner – psycholog szkolny
20. mgr Monika Czubanowska – nauczyciel religii
Pracownicy administracji
1. Agnieszka Pawlak – sekretarz szkoły
2. Jolanta Siejak – księgowa szkoły
Pracownicy obsługi
1. Adam Bykowicz
2. Aneta Bykowicz
3. Iwona Szulda
4. Jolanta Walczak
Punkt Przedszkolny
1. mgr Renata Rakoniewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
2. mgr Krystyna Kiełpińska – logopeda
3. mgr Małgorzata Pawlaczyk – terapeuta pedagogiczny
4. mgr Joanna Fiedorczyk – nauczyciel języka angielskiego
5. mgr Barbara Ciołek (s. Judyta) – nauczyciel religii
Iwona Szulda – pomoc nauczyciela

 

Created by TMPSC