Szkoła Podstawowa w Radzewie

SPOTKANIA Z RODZICAMI

Rok szkolny 2017/2018

 Terminy spotkań:

 

• 11. 09.2017 r. – zebranie organizacyjne kl. I – III – godz. 17.00
• 12 .09.2017 r. – zebranie organizacyjne kl. VII – godz. 17.00, VI – godz.17.30, V – godz.18.00, IV – godz. 18.30.
• 2.10.2017 r. – zebranie ogólne – godz. 17.30, otwarta szkoła – godz. 18.00
• 6.11.2017 r. – wywiadówka ¼ roku – godz. 19.00
• 4.12.2017 r. – otwarta szkoła – godz. 18.00
• 15.01.2018 r. – wywiadówka ½ roku – godz. 19.00
• 5.02.2018 r. – otwarta szkoła – godz. 18.00
• 5.03.2018 r. – otwarta szkoła – godz. 18.00
• 9.04.2018 r. – wywiadówka ¾ roku – godz. 19.00
• 7.05.2018 r. – otwarta szkoła – godz. 18.00
• 4.06.2018 r. – otwarta szkoła – godz. 18.00

Łącznie 10 spotkań w roku szkolnym

 


 

Rady Oddziałowe w roku szkolnym 2017/2018

klasa Ia
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Markuszewska-Orpel Joanna Przewodniczący
2 Zawodna Kamila Zastępca
3 Czarnecka Monika skarbnik

 

klasa Ib
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Banecka Monika Przewodniczący
2 Mendelska Magdalena Zastępca
3 Snuszka Lidia skarbnik

 

klasa II
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Górna Katarzyna Przewodniczący
2 Koprucka Gabriela Zastępca
3 Socha Jolanta skarbnik

 

klasa IIIa
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Pentek Karolina Przewodniczący
2 Meinike Marta Zastępca
3 Kazyaka Renata skarbnik

 

klasa IIIb
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Piana Paweł Przewodniczący
2 Kowalczyk Agnieszka Zastępca
3 Skibińska Patrycja skarbnik

 

klasa IV
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Hanelik Marlena Przewodniczący
2 Bykowicz Aneta Zastępca
3 Jankowska Agnieszka skarbnik

 

klasa V
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Słodkowicz Weronika Przewodniczący
2 Woźnica Mariola Zastępca
3 Bartecka Magdalena skarbnik
klasa VI
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Michurska Agnieszka Przewodniczący
2 Bazanowska Arleta Zastępca
3 Hanelik Maciej skarbnik

 

klasa VII
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Toboła Ewelina Przewodniczący
2 Kudła Sebastian Zastępca
3 Rozmiarek Zofia skarbnik

 

klasa 0
L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Jakubowska-Burek Jadwiga Przewodniczący
2 Walczewski Piotr Zastępca
3 Jankowska Agnieszka skarbnik

 

Skład Prezydium Rady Rodziców

L.p. Nazwisko i imię funkcja
1 Ewelina Toboła Przewodniczący
2 Karolina Pentek sekretarz
3 Agnieszka Jankowska skarbnik

 

Link do rozporządzenia dotyczącego wolnych dni od nauki:

dni wolne od nauki 2017 2018

 

 

 

Created by TMPSC