Dnia 5 listopada odbył się powiatowy konkurs recytatorski „Wpisani w historię”.
Motywem przewodnim konkursu był temat „Miłość nie jedno ma imię”.
Poziom konkursu był bardzo wysoki, a przestawione utwory różnorodne.
Naszą Szkołę reprezentowało dwóch uczniów:
Cezary Kozicz z klasy I b i Antonina Czarnecka z klasy IIIA
Uczniowie zaprezentowali się doskonale zdobywając wyróżnienia w/w konkursie.
Efektem jest zaproszenie na Koncert Finałowy w dniu 11 listopada 2019 r. o godzinie 16.00 w Zamku Kórnickim.
Relacja fotograficzna poniżej.

Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować, że uczeń Naszej Szkoły

Olivier Zieliński

został wyróżniony w etapie rejonowym V edycji konkursu „List do taty”

9 września odebrał nagrodę w biurze senatora Piotra Florka w Poznaniu.

SREBRO DLA RADZEWA

VI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH OBCOJĘZYCZNYCH

Dnia O1.12.2017r. braliśmy udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową w Robakowie. Było pełno uczestników, ponad 30 utworów. Uczestnicy byli z różnych szkół: m.in. z Lubonia, Mosiny, a nawet z odległej Rokietnicy. Poziom był wyjątkowo wysoki. Konkurs był całodniowy. Widać było, że uczestnicy włożyli w przygotowanie utworów bardzo dużo pracy.

II miejsce wywalczyła uczennica Zofia Gradkowska ze S.P. w Radzewie. Nasi chłopcy „skradli show”. Porwali swoim temperamentem i układem tanecznym innych uczestników do tańca.

W konkursie brali udział następujący uczniowie:

Zofia Gradkowska, Oliwia Szkudlarek, Zuzia Banecka, Monika Fiedorczyk, Jędrzej Brylewski, Bartosz Bykowicz, Lucek Pawlak, Franek Pawlak, Piotr Michurski i Szymon Hanelik.

Jako organizator z ramienia S.P. w Radzewie dziękuję wszystkim uczestnikom za wysoki poziom ich występów.

Joanna Fiedorczyk

BRĄZ DLA RADZEWA

W GMINNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

WE ARE THE WINNERS

Dnia 23.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Radzewie z klas 5-7 brali udział w Gminnym Konkursie WE ARE THE WINNERS. Organizatorami konkursu były anglistki ze SP w Szczodrzykowie i Radzewie. Brąz wywalczyli nasi uczniowie: Lena Flieger, Emilia Fiedorczyk i Dawid Słotwiński.

II MIEJSCE DLA RADZEWA

W GMINNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

THE MAGIC WORLD OF ENGLISH

Dnia 16.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Radzewie z klas 2-4 brali udział w Gminnym Konkursie THE MAGIC WORLD OF ENGLISH. Organizatorami konkursu były anglistki ze SP w Szczodrzykowie i Radzewie. II miejsce wywalczyli nasi uczniowie: Maja Studzińska, Zofia Gradkowska i Filip Marcinkowski. Dziękuję za wspaniałą postawę uczniów i za dzień pełnych emocji. Największe podziękowania przesyłam mamom naszych uczniów, które ofiarnie przywiozły swoje dzieci na konkurs, i wiernie nam kibicowały

Wielki konkurs „Oazy”

Komisja potwierdziła wysoki poziom wszystkich prac konkursowych i w naszej Szkole

znalazły się chętne osoby do uczestniczenia w danym konkursie.

Dzieci z Radzewa w składzie: Mariusz Socha, Krzysztof Marciniak, Kacper Rozmiarek

zajęli zaszczytne II miejsce.

Dnia 6 czerwca 2017r reprezentacja naszej szkoły w składzie : Natalia Bykowicz, Emilia Fiedorczyk,

Stanisław Bartkowiak i Mikołaj Ostroróg brała udział w Gminnym Konkursie Wiedzy Ogólnej

SUPERMÓZGI’2017 organizowanym przez SP im Jana Pawła II w Szczodrzykowie.

Były pytania z różnych dziedzin np: sport, matematyka, świat, mity i legendy.

Po pierwszej rundzie drużyna została sklasyfikowana na 3 miejscu.

Druga runda nie poszła najlepiej i konkurs ukończyliśmy na 4 miejscu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a zasoby biblioteki szkolnej powiększyły się o książkę pt: „Ssaki”.